Aktualności

ANGLOJĘZYCZNE FORMY ARTYSTYCZNE
Na wspaniałą zabawę po angielsku w ramach Dni Kultury Amerykańskiej i Brytyjskiej w Nysie zapraszamy 6 grudnia do Auli PWSZ w Nysie, ul. Obrońców Tobruku 5.
ZSO w Kłodzku partnerem PWSZ w Nysie
W dniu 16 listopada 2018 r. odbyło się oficjalne podpisanie umowy o współpracy w zakresie działalności dydaktycznej i popularyzującej wiedzę.
KOMUNIKAT
GODZINY REKTORSKIE z okazji Festiwalu Kół Naukowych.
Stypendium pracodawcy przyznane po raz trzeci
Cementownia ODRA S.A. kolejny już raz przyznała stypendia pracodawcy studentom Instytutu Nauk Technicznych PWSZ w Nysie.
Międzynarodowa Konferencja Naukowa
W dniach 14-18 listopada w Instytucie Neofilologii odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Räume der Kultur. Kulturräume. Im Spannungsfeld zwischen Kontinent, Nation und Region”.
Doktorat absolwenta Instytutu Finansów
Maciej Zaręba, absolwent kierunku finanse i rachunkowość, obronił pracę doktorską pt. „Konstrukcja portfela akcji za pomocą całki Choqueta".
Umowa z LO Carolinum
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie zacieśnia współpracę z LO Carolinum. Podpisanie umowy partnerskiej odbyło się 16.11.2018 r. 
Jubileuszowa Gala Biznesu Powiatu Nyskiego
Zapraszamy na Galę Biznesu Powiatu Nyskiego, która odbędzie się dnia 22.11.2018 r. w RCTWiTI PWSZ Nysa, ul. Obrońców Tobruku 5 o godzinie 17:00.
Wspólny projekt z Uniwersytetem w Kalifornii
Instytut Neofilologii ma przyjemność realizować międzynarodowy projekt THE ONE-BOOK PROJECT, przy współpracy z CALIFORNIA STATE UNIVERSITY, BAKERSFIELD (CSUB), w Stanach Zjednoczonych. 
Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Przedstawiciele PWSZ w Nysie uczestniczyli w uroczystych obchodach 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Nysie i Opolu.
PWSZ w Nysie kolejny raz na podium w klasyfikacji AZS
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie została uroczyście nagrodzona za zajęcie 3 miejsca na 29 startujących w klasyfikacji Wyższych Szkół Zawodowych.
Przestrzenie kultury. Przestrzenie kulturowe. Obszary napięcia pomiędzy kontynentem, narodem a regionem
W dniach 15-17.11.2018r. odbędzie się Międzynarodowa Konferencja organizowana przez filologię germańską PWSZ w Nysie.
Świętujemy 100 lat niepodległości
Zapraszamy do wspólnego świętowania 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Współczesna problematyka zdrowia publicznego i pielęgniarstwa holistycznego
W ramach 14 NFN odbyła się kolejna Ogólnopolska Konferencja Naukowa dotycząca współczesnej problematyki zdrowia publicznego i pielęgniarstwa holistycznego. 
KOMUNIKAT
W związku z ustanowieniem 12 listopada „Świętem Narodowym z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej” najbliższy poniedziałek w PWSZ w Nysie będzie dniem wolnym od pracy i zajęć dydaktycznych.
Nie żyje student Maciej Budulski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł śp. Maciej Budulski - student III roku architektury.REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik