Aktualności

KOMUNIKAT
GODZINY REKTORSKIE w dniu 12.10.2018 r. (piątek) od godz. 12.05.
Trwa rekrutacja na studia
Trwa rekrutacja na studia w PWSZ w Nysie. Kandydaci po raz pierwszy mogą podjąć studia magisterskie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Ponadto mają do wyboru 12 kierunków i ponad 20 specjalności.
Konferencja ISAT’ 2018
Międzynarodowa 39ta konferencja, ISAT’2018 (Information Systems Architecture and Technology), odbyła się w dniach 16-18 września 2018 roku w Nysie.
Stypendia Burmistrza dla nyskich studentów
„Mieszkaniowe Stypendium Burmistrza Nysy”, „Stypendium Burmistrza Nysy” oraz „Stypendium Burmistrza Nysy dla Olimpijczyka”.
14 Nyski Festiwal Nauki
Wszystkich pasjonatów nauki i sympatyków PWSZ w Nysie zapraszamy do uczestnictwa w Nyskim Festiwalu Nauki.
PWSZ w Nysie wyróżniona za wspieranie osób z dysfunkcją narządu wzroku
PWSZ w Nysie zwyciężyła w konkursie IDOL w kategorii UCZELNIE województwa opolskiego 2018.
Konferencja ISAT’ 2018
PWSZ w Nysie, we współpracy z Wydziałem Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, organizuje konferencję ISAT’ 2018 (Information Systems Architecture and Technology).
Rekrutacja do projektu POWER rozpoczęta
Rekrutacja w ramach programu POWER „Nyski Uniwersytet Młodych Odkrywców” rozpoczęta.
Rekordowe środki na kształcenie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, niezależnie od dotacji budżetowej, pozyskała w tym roku rekordową kwotę - ponad 12 mln zł na doskonalenie jakości kształcenia.
Studenci Instytutu Neofilologii w Radio ONY
Zapraszamy na lekcje angielskiego prowadzone z wakacyjnym luzem przez Anię Karpińską i Michała Litowińskiego z Języka Biznesu.
Wyjazd dydaktyczny studentów filologii germańskiej PWSZ w Nysie
24.06 - 01.07.2018 r. studenci filologii germańskiej w Nysie wzięli udział w tygodniowej podróży studyjnej do Badenii-Wirtembergii w Niemczech.
Umowa o współpracy między miastem Jesenik i PWSZ w Nysie
22.06.2018 w sali Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie miało miejsce uroczyste podpisanie dwustronnej umowy o współpracy między miastem Jesenik a PWSZ w Nysie.
„Pakiet dla średnich miast”
Konferencja inaugurująca badanie miast średnich pod kątem atrakcyjności dla lokalizacji sektora nowoczesnych usług dla biznesu w ramach „Pakietu dla średnich miast”. 
I miejsce Biblioteki PWSZ w Nysie w ramach akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece”
Biblioteka PWSZ w Nysie zajęła I miejsca w kategorii "Aktywna promocja IBUKA libry wśród czytelników", w ramach akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece” organizowanej przez platformę IBUK libra.
Światowy Dzień Architektury 2018
Za nami kolejna edycja ŚDA. Po długich przygotowaniach, w sobotę 23 czerwca, wystartował finałowy dzień święta architektury.
Koncert Władysława 'Adzika' Sendeckiego
Koncert odbędzie się 3 lipca o godz. 18:00 w Muzeum Powiatowym w Nysie. Wstęp bezpłatny.REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik