Chcesz zdobyć nowy ciekawy zawód na wakacje, nauczyć się ratować życie ludzkie? Zapisz się na kurs ratownika wodnego oraz sternika motorowodnego!

Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, Studenckie Koło Naukowe Ratownictwa Medycznego "COR" oraz Instytut Ratownictwa Medycznego przy współpracy z Oddziałem Rejonowym WOPR w Nysie organizują profesjonalny kurs ratownika wodnego oraz sternika motorowodnego.

W ramach pakietu szkoleń uczestnik może odbyć specjalistyczne kursy, dzięki którym zdobędzie komplet uprawnień do pracy jako ratownik wodny:

  • kurs ratownika wodnego - uczestnicy będą szkolić przede wszystkim umiejętności pływackie, techniki ratownictwa wodnego, zapoznają się ze sprzętem wykorzystywanym w ratownictwie wodnym oraz z podstawami prawnymi funkcjonowania ratownictwa wodnego;
  • szkolenie na sternika motorowodnego - zgodnie z aktualnymi przepisami prawa spełnia wymogi jako "inne kwalifikacje przydatne w ratownictwie wodnym", a które wymagane są od osób wykonujących obowiązki ratownika wodnego;
  • kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Szkolenia odbywać się będą zgodnie z Ustawą z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie szkoleń o ratownictwie wodnym.

Po ukończeniu kursu i zaliczeniu egzaminów wydane zostaną zaświadczenia o ukończeniu kursu.
Koszt kursu wynosi:

  • Ratownik wodny - 1020 zł
  • Sternik motorowodny - 680 zł
  • Ratownik wodny + sternik motorowodny - 1700 zł
  • Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy - 610 zł (wraz z egzaminem!)

W razie potrzeby istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Spotkanie informacyjne odbędzie się: 1 marca 2017 r. (środa) o godzinie 13:00, sala 23 budynek D, ul. Ujejskiego 12.

Dla osób które ukończą kurs: ratownika wodnego, sternika motorowodnego i kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy - praca na wakacje gwarantowana!

Formularz zgłoszeniowy

 REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik