Seminarium: "Rozwój przedsiębiorczości w regionie nyskim"

Bank Pekao S.A. oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie zapraszają do udziału w seminarium poświęconym przedstawieniu raportu o sytuacji mikro i małych firm w regionie nyskim oraz możliwościom wsparcia rozwoju przedsiębiorców.

Zapraszamy przedsiębiorców, samorządowców i mieszkańców całego regionu do udziału w seminarium pt. "Rozwój przedsiębiorczości w regionie nyskim", którego współorganizatorami są Bank Pekao S.A. w Nysie i Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie.

Celem seminarium jest przedstawienie raportu o sytuacji mikro i małych firm w regionie nyskim, wymiana praktycznych informacji dotyczących możliwości wsparcia rozwoju firm poprzez instrumenty finansowe oraz instrumenty rynku pracy. Będzie ono okazją do wymiany poglądów i doświadczeń ludzi biznesu i przedstawicieli wspierających ich instytucji.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 czerwca 2017 roku w godzinach od 10:00 do 12:30 w Nysie w siedzibie Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie - sala nr 11, ul. Obrońców Tobruku 5 - agenda w załączeniu.

Organizatorami wydarzenia są:

  • Bank Pekao S.A.,
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie.

Partnerami wydarzenia są:

  • Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki,
  • Powiatowy Urząd Pracy w Nysie,
  • Agencja Rozwoju Nysy,
  • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie.

Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy do udziału.

Plakat.pdf

Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii
Innowacyjnych PWSZ w Nysie
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik