112. posiedzenie Senatu PWSZ w Nysie

W piątek, 29 września 2017 r., odbyło się 112. posiedzenie Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Przedmiotem obrad były bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem Uczelni.

Senat PWSZ w Nysie między innymi zaakceptował udział naszej Uczelni w realizacji programu pilotażowego "Koncepcji edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej". Każdy ochotnik po odbyciu odpowiedniego szkolenia teoretycznego i praktycznego będzie mógł zostać szeregowym, podoficerem lub oficerem rezerwy.

Senat uchwalił także zmiany w "Regulaminie przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla studentów PWSZ w Nysie". Zmiany dotyczą zarówno składanych dokumentów, jak i długości czasu wpłacania stypendium. Zmiany w ubieganiu się o świadczenia pomocy materialnej wynikają z nowelizacji ustawy o świadczeniach rodzinnych oraz nowego rozporządzenia w sprawie sposobu i trybu postępowania w sprawach o świadczenia rodzinne, na podstawie których oblicza się dochód studenta (szczegóły: http://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=21,183,0,0,-1,346).

 
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik