Dyplomatorium w Instytucie Architektury i Urbanistyki PWSZ w Nysie

W dniu 16.10.2017 r. w budynku przy ul. Obrońców Tobruku 5 w Nysie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów inżynierskich absolwentom Instytutu Architektury i Urbanistyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

Władze Uczelni reprezentował Prorektor ds. nauki i rozwoju dr Tomasz Drewniak, doc. PWSZ w Nysie, który przywitał zebranych, pogratulował absolwentom IAiU ukończenia studiów oraz uzyskania solidnych fundamentów podczas studiów na naszej Uczelni, życzył pomyślności i sukcesów.

Absolwentów, gości i pracowników powitał Dyrektor Instytutu dr hab. inż. Tomasz Malczyk, prof. PWSZ w Nysie. Pogratulował absolwentom bardzo dobrych wyników prac dyplomowych oraz zakończenia ważnego etapu zawodowego, jakim jest uzyskanie tytułu inżyniera architekta. Podziękował profesorom i wykładowcom, odniósł się do historii Instytutu i planów na przyszłość. Życzył absolwentom wszystkiego dobrego na drodze rozwoju zawodowego i osobistego.

Przedstawiciel absolwentów podziękował nauczycielom akademickim za trud, który włożyli w przekazanie wiedzy i przygotowanie do zawodu architekta. Uroczystość wzbogacili muzycznie studenci Instytutu Jazzu PWSZ w Nysie: Marcelina Konieczna (studentka II roku z klasy mgr Danuty Sendeckiej - wokal) oraz Piotr Jaroń (student I roku w klasie prof. Karola Ferfeckiego - akompaniament gitarowy).

Kolejnym, istotnym punktem niniejszego spotkania było uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów inżynierskich absolwentom Instytutu Architektury i Urbanistyki, którego dokonali: Dyrektor dr hab. inż. Tomasz Malczyk prof. PWSZ w Nysie, Prorektor ds. nauki i rozwoju dr Tomasz Drewniak, doc. PWSZ w Nysie, Zastępca Dyrektora dr inż. arch. Konrad Dobrowolski, doc. PWSZ w Nysie.

Przy dynamicznej muzyce nastąpiło tradycyjne wyrzucanie w górę biretów, po czym nastał czas na pamiątkową fotografię. Przy kawie i herbacie kontynuowano nieformalne już świętowanie.

Ryszard Szymończyk

 


REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik