e-Student PWSZ w Nysie w nowej wersji


Aplikacja „e-Student” PWSZ w Nysie ma już drugą odsłonę w postaci wersji na platformę iOS oraz Windows Phone. Zakres funkcjonalności aplikacji jest identyczny jak w przypadku jej pierwowzoru na platformę Android, który pobrany został ponad 1000 razy i oceniony na 5/5 przez większość użytkowników.


Aplikacja umożliwia dostęp do spersonalizowanego planu zajęć - wystarczy wybrać swój kierunek oraz grupy, aby móc korzystać z planu w przejrzystej i intuicyjnej formie kalendarza.


Pierwsze uruchomienie wymaga dostępu do Internetu, następnie możemy cieszyć się planem zajęć również w wersji offline. Plan posiada również wbudowany mechanizm wyszukiwania prowadzących - w prosty sposób, kilkoma ruchami można szybko sprawdzić, gdzie i kiedy prowadzą zajęcia.
W ramach aplikacji można również korzystać z poczty studenckiej, której konfiguracja ogranicza się tylko do podania loginu i hasła.
Nie mogło zabraknąć również dostępu do aktualności z życia Uczelni - analizy korzystania z istniejącej już aplikacji na platformę Android wskazują, że studenci chętnie korzystają z tej funkcji.

Jako ciekawostka - warto wspomnieć, że aplikacja została wykonana w technologii hybrydowej, która jest coraz częściej wykorzystywana począwszy od małych, amatorskich aplikacji aż po rozwiązania korporacyjne.
Aplikacja „e-Student” PWSZ w Nysie jest już dostępna na platformę iOS - do pobrania z AppStore.

Autorem aplikacji jest firma StoreCat Software, prowadzona przez absolwentów informatyki PWSZ w Nysie.

 REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik