Sympozjum Studenckich Kół Naukowych

W dniach 7-9.12.2017 reprezentanci czterech Studenckich Kół Naukowych PWSZ w Nysie wzięli udział w XV Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych organizowanym przez PWSZ w Nowym Sączu.

PWSZ w Nysie reprezentowali: Joanna Wdowiuk i Dominik Wojciechowski (Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "Symfonia"), Jagoda Kłębek i Marlena Budźko (Studenckie Koło Naukowe "Trzymaj Formę"), Denis Lubas i Daria Ziółkowska (Studenckie Koło Naukowe Medycyny Ratunkowej COR) oraz Jagoda Fuhrmann i Paulina Guzek (Studenckie Koło Naukowe BWN).

Reprezentanci Koła Naukowego "Symfonia" mieli zaszczyt otworzyć pierwszy blok Sympozjum swoim referatem na temat "System emerytalny w Polsce i na świecie-analiza porównawcza". Studentki z Koła BWN zaprezentowały wykład "Łamanie prawa przez nieletnich w aspekcie społecznym", reprezentanci Koła Naukowego COR wystąpili z prezentacją na temat " Automatyczna Defibrylacja Elektryczna w świadomości wybranych grup mieszkańców powiatu nyskiego". Przedstawicielki Koła Trzymaj Formę zaprezentowały referat "Od XL-ki do modelki - grupowa metamorfoza ze studenckim kołem naukowym Trzymaj Formę". Wszyscy nasi studenci zostali pochwaleni za swoje prace i nagrodzeni brawami.

W piątek studenci mieli okazję skorzystać ze szkolenia nt. kreowania swojej marki osobistej w social mediach. Po szkoleniu wszyscy uczestnicy udali się na wycieczkę w góry i mogli podziwiać uroki Jaworzyny Krynickiej.

 

REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik