I MIEJSCE BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE W RAMACH AKCJI „PROMOCJA E-CZYTELNICTWA W BIBLIOTECE” ORGANIZOWANEJ PRZEZ IBUK LIBRA

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka PWSZ w Nysie nagrodzona została zajęciem zaszczytnego I miejsca w kategorii "Aktywna promocja IBUKA libry wśród czytelników", w ramach akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece” organizowanej przez platformę IBUK libra, czego efektem jest największe wykorzystanie zbiorów.

To dzięki Państwa aktywności, mobilności i zainteresowaniu w zakresie wykorzystania źródeł elektronicznych IBUKA, wspólnie możemy cieszyć się już drugą statuetką. Wręczenie nagrody odbyło się dnia 11 czerwca 2018 roku w KINIE ILUZJON w Warszawie podczas czwartej jubileuszowej edycji Akademii Dyrektorów Bibliotek IBUK Libra. W imieniu Biblioteki PWSZ w Nysie nagrodę odebrała mgr Monika Kloryga, pracownik Biblioteki.

Program Akademii obejmował prezentację Wydawnictwa Naukowego PWN, warsztat – „Design thinking dla bibliotekarzy w pigułce”, wykład Rafała Żaka pt. ”Krótki kurs obsługi samego siebie” oraz występ artystyczny Marity Alban Juarez przy akompaniamencie Dominika Wani.

Przypominamy, iż Biblioteka PWSZ w Nysie ma wykupiony dostęp do bazy IBUK libra od 14 maja 2012 roku. Obecnie w czytelni online otrzymują Państwo dostęp do prawie 1200 publikacji elektronicznych głównie w języku polskim z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców. 

Więcej: http://biblioteka.pwsz.nysa.pl/

 

REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik