Konferencja ISAT’ 2018

PWSZ w Nysie, we współpracy z Wydziałem Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, organizuje konferencję ISAT’ 2018 (Information Systems Architecture and Technology). Międzynarodowa, 39. już konferencja w tym roku odbędzie się w dniach 16-18 września 2018 roku w Nysie.

Celem konferencji jest integracja specjalistów IT - informatyków (twórcy oprogramowania, technologii informacyjnych) i użytkowników systemów informatycznych. W programie konferencji znajdują się prezentacje nowoczesnych koncepcji i aplikacji systemów informatycznych, architektury i technologii wspierających współczesne systemy informacyjne uwzględniające wpływ wiedzy, informacji, technologii komputerowych i komunikacyjnych na zarządzanie organizacjami. Wydarzenie skierowane jest do środowiska naukowego, osób zaangażowanych w rozwój systemów informacji biznesowej, aplikacji komputerowych oraz do konsultantów pomagających wdrażać technologie informacyjne, komputerowe i komunikacyjne. Tradycyjnie ISAT organizowany jest również w celu prezentacji prac naukowych przygotowanych przez młodych naukowców i doktorantów. 

W ciągu 38 lat w konferencji wzięli udział naukowcy z wielu krajów świata: USA, Kanady, Australii, Meksyku, Niemiec, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Czech, Rumunii, Indonezji itd. 

Przez 35 lat prace były publikowane przez Wydawnictwo Politechniki Wrocławskiej w serii Biblioteka Informatyki Szkół Wyższych. Od 2015 roku są publikowane przez Wydawnictwo Springer Science+Business Media i indeksowane w bazach literaturowych, na przykład Web of Science. 

Szczegółowe informacje o konferencji można znaleźć na stronie http://www.isat.pwr.edu.pl/isat2018/
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik