Dodatkowe darmowe lektoraty - Język angielski - Język niemiecki - Język hiszpański - Język czeski - Poziom A1/A2, B2 wszystkie języki, dodatkowo język angielski przygotowanie do FCE - Zapisy u koordynatorów programu POWER. Miła atmosfera, słownictwo specjalistyczne, konwersacje, wpis do suplementu. Serdecznie zapraszamy!

PWSZ w Nysie wyróżniona za wspieranie osób z dysfunkcją narządu wzroku

PWSZ w Nysie zwyciężyła w konkursie IDOL w kategorii UCZELNIE województwa opolskiego 2018. Wyróżnienie wręczono podczas konferencji „Opole - miasto przyjazne dla niewidomych w ramach REHA for the Blind in Poland”, która odbyła się 30 sierpnia 2018 r. Nagrodę odebrała Małgorzata Dzikowicz - pracownik Biura Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych.

Fundacja Szansa dla Niewidomych co roku nagradza osoby i instytucje, które wspierają i dostosowują się do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących. W kategorii „Uczelnia” kapituła wyróżnia szkoły wyższe, które przyjmują w swoje progi niewidomych i słabowidzących kandydatów, radzą sobie z ich kształceniem i dysponują odpowiednim oprzyrządowaniem niwelującym niepełnosprawność wzroku.

Biuro Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych działające w PWSZ w Nysie aktywnie wspiera studentów z niepełnosprawnościami. Na Uczelni wdrożone zostały udogodnienia dla osób z dysfunkcją wzroku. Powodzeniem cieszy się działająca od października 2013 wypożyczalnia sprzętu specjalistycznego ułatwiającego dostęp do informacji i zajęć w czasie studiów. Sprzęt użyczany jest bezpłatnie, na podstawie umowy użyczenia i każdy student potrzebujący tego typu wsparcia może liczyć na pomoc.

Więcej: http://pwsz.nysa.pl/index.php?p=21,184,0,0,31&ak=63,7132,0

 REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik