Dodatkowe darmowe lektoraty - Język angielski - Język niemiecki - Język hiszpański - Język czeski - Poziom A1/A2, B2 wszystkie języki, dodatkowo język angielski przygotowanie do FCE - Zapisy u koordynatorów programu POWER. Miła atmosfera, słownictwo specjalistyczne, konwersacje, wpis do suplementu. Serdecznie zapraszamy!

Podpisanie umowy z Dongguan Polytechnic w Chinach 

W dniu 14.12.2018 roku JM Rektor dr inż. Przemysław Malinowski, prof. PWSZ w Nysie podpisał porozumienie o współpracy z Dongguan Polytechnic w Chinach. Zakłada ono między innymi wymianę studentów i pracowników, informacji naukowej i materiałów dydaktycznych, organizacji wspólnych przedsięwzięć, projektów edukacyjnych, konferencji i warsztatów studenckich.

Delegacja chińska w składzie: Zhu Yimin- Executive principal, Yang Naitong - Director of physical education department, Guo Gaoping - Deputy director of dean' office, Guo Chunlei -Deputy director of logistics miała również okazję do zapoznania się z bazą dydaktyczną i ofertą PWSZ w Nysie oraz uczestnictwa w świątecznym koncercie studentów Instytutu Jazzu.

Dongguan Polytechnic to publiczna, młoda, prężnie rozwijająca się uczelnia o profilu technicznym z siedzibą w Dongguan. Zlokalizowana została nad jeziorem Songshan, na terenie strefy przemysłowej hi-tech i zajmuje obecnie powierzchnię ok. 620 000 m2 . Uczelnia partnerska dysponuje kadrą liczącą ok. 680 pracowników dydaktycznych, kształci blisko 10 000 studentów na takich kierunkach jak: zarządzanie, finanse, języki obce - applied english, informatyka, inżynieria, architektura, sport i inne.

Uczelnia chińska ściśle współpracuje z przemysłem: podpisała 450 umów z firmami i przedsiębiorstwami w regionie, z którymi współpracuje w zakresie budowy praktycznych programów studiów oraz zapewnienia praktyk zawodowych swoim studentom.

Zbieżność kierunków kształcenia jak również profil praktyczny uczelni chińskiej to bardzo dobre podstawy do przyszłej udanej współpracy z PWSZ w Nysie.

 

REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik