Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja WydziałuPracownicyPlany zajęćSTUDIA DUALNE - PRACUJ I ZARABIAJ!NOWE SPECJALIZACJE PŁATNY STAŻ W SCHATTDECOR

Wydział Neofilologii - kierunek filologia
- w zakresie filologii angielskiej / filologii germańskiej

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Wykłady gościnne profesora Emersona Case'a z Kalifornijskiego Uniwersytetu Stanowego

W maju Wydział Neofilologii PWSZ w Nysie rozpoczął cykl szkoleń z zakresu konstruktywistycznych technik w nauczaniu. Szkolenia z wykładowcami z USA i Niemiec odbywają się w ramach projektu POWER 3.5 II edycja i będą trwały do grudnia 2021 roku.

Wykłady dla anglistów prowadzi profesor Emerson Case, wykładowca Department of English, CSU, Bakersfield. Uczelnia ta jest jednym z dwudziestu trzech kampusów Kalifornijskiego Uniwersytetu Stanowego, największego publicznego systemu uniwersyteckiego w Stanach Zjednoczonych, który oferuje czteroletnie programy edukacyjne.

Profesor Case jest lingwistą i nauczycielem języka angielskiego od trzydziestu jeden lat. W swojej karierze uczył już studentów z ponad pięćdziesięciu różnych krajów. Podczas zajęć poruszane są głównie zagadnienia socjolingwistyczne oraz socjokulturowe. Studenci dowiadują się jak należy rozumieć tzw. Cooperative Principle oraz jakie aspekty odgrywają pragmatyczną rolę w nauce języka obcego.

Zajęcia koordynuje dr Agnieszka Kaczmarek.

Wydział Neofilologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK