Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja WydziałuPracownicyPlany zajęćSTUDIA DUALNE - PRACUJ I ZARABIAJ!NOWE SPECJALIZACJE PŁATNY STAŻ W SCHATTDECOR

Wydział Neofilologii - kierunek filologia
- w zakresie filologii angielskiej / filologii germańskiej

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Targi językowe Expo Lingua w  Berlinie

Pracownicy Wydziału Neofilologii mieli okazję wziąć udział w międzynarodowych targach językowych Expo Lingua w Berlinie.

Targi były nie tylko znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną licznych ośrodków edukacyjnych z całego świata lecz także nawiązania współpracy umożliwiającej odbywanie praktyk zawodowych przez studentów PWSZ w Nysie. Dodatkowo, zaproszeni na targi nauczyciele uczestniczyli w warsztatach i seminariach poświęconych zastosowaniu nowoczesnych technologii multimedialnych w procesie nauczania języków obcych.

Liczymy, ze obecność wykładowców na targach zaowocuje nowymi możliwościami współpracy w zakresie mobilności wykładowców i studentów.

Wydział Neofilologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK