Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja WydziałuPracownicyPlany zajęćSTUDIA DUALNE - PRACUJ I ZARABIAJ!NOWE SPECJALIZACJE PŁATNY STAŻ W SCHATTDECOR

Wydział Neofilologii - kierunek filologia
- w zakresie filologii angielskiej / filologii germańskiej

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Renomowane stypendium Niemieckiej Wymiany Akademickiej DAAD dla Sandry Cicheckiej

Studentka filologii germańskiej PWSZ w Nysie, Sandra Cichecka, otrzymała renomowane stypendium Niemieckiej Wymiany Akademickiej DAAD i uczestniczyć będzie w sierpniu 2014 w Międzynarodowym Wakacyjnym Kursie Akademickim.

Studenci filologii germańskiej w Nysie mają możliwość ubiegania się o stypendia DAAD. Każdego roku udaje im się uzyskać stypendium, które umożliwia im poznanie wybranego uniwersytetu w Niemczech i doskonalenie języka niemieckiego w okresie wakacyjnym. O stypendia DAAD konkurują liczni studenci z całego świata. Stypendium przyznane w bieżącym roku szczególnie nas cieszy, ponieważ Uniwersytet Eberharda Karola w Tybindze (Tübingen) należy do najstarszych i najbardziej renomowanych uniwersytetów w Europie. Założono go w roku 1477 a w r. 2012 zaliczony został do ścisłej czołówki najlepszych uniwersytetów w Niemczech. Tübingen położone jest 30 km na południe od Stuttgartu - stolicy kraju związkowego Badenia-Wirtembergia.

Na letnich kursach akademickich spotyka się cały świat - studenci, absolwenci i młodzi wykładowcy z ponad 30 krajów poznają kulturę i doskonalą język, kształcą kompetencje akademickie i zawodowe. Gratulujemy Pani Sandrze Cicheckiej wyróżnienia przez DAAD!

Dr Alina Dittmann
Instytut Neofilologii

Wydział Neofilologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK