Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Medycznych - kierunek ratownictwo medyczne

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

COR szkoli Strzelców

W sobotę 16.11.2019 studenci należący do Studenckiego Koła Naukowego Ratownictwa Medycznego „COR” poprowadzili szkolenie z zakresu pierwszej pomocy dla Strzelców z Jednostek Strzeleckich 3060 Brzeg i 1918 Kłodzko. Składało się ono z części teoretycznej i praktycznej. Strzelcy byli bardzo zainteresowani omawianymi tematami, aktywnie uczestniczyli w ćwiczeniach i zadawali wiele pytań. Wśród poruszanych zagadnień znalazła się resuscytacja krążeniowo - oddechowa, a także różnego typu obrażenia i stany nagłe.

Tradycyjnie CORniki bardzo dobrze przygotowali się do zadania zarówno jeżeli chodzi o teorię jak i praktykę. W ramach współpracy między SKN „COR” a Jednostkami Strzeleckimi w przyszłym roku zostanie poprowadzone szkolenie dla studentów, w którym swoją wiedzą i umiejętnościami dzielić się będą Strzelcy. Ich podziękowania można zobaczyć klikając poniższy link. 

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2556563001095477&id=922936764458117

Anna Sajdak
Dr Ireneusz Barziej

Wydział Nauk Medycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK