Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja WydziałuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Technicznych - informatyka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Wyjazdy w ramach Erasmus+ dla studentów kierunku informatyka 

Dokumenty aplikacyjne dotyczące wyjazdu na studia w semestrze zimowym 2021/2022 należy składać w terminie do 30.04.2021  

Informujemy o trwającym naborze na wyjazdy na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+ dla studentów PWSZ w Nysie. Dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 30.04.2021 r. w Biurze Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Nysie lub uzupełniając formularz zgłoszeniowy on-line na stronie www.erasmus.pwsz.nysa.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy bwm@pwsz.nysa.pl.

Lista dokumentów rekrutacyjnych: https://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,462

W ramach pakietu 12 miesięcy mobilności w ramach programu Erasmus+ każdy student PWSZ w Nysie może ubiegać się o wyjazd na studia,  praktyki zawodowe lub staż absolwencki. Na każdy miesiąc wyjazdu za granicę otrzymasz dofinansowanie od 400 do 700 Euro w zależności od wybranego kraju docelowego.

Stawki dofinansowania dostępne na stronie https://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,461.

W ramach programu Erasmus+ możesz także aplikować o wyjazd zagraniczny pod koniec studiów i wyjechać jako absolwent na staż zawodowy. Wyjazd tego typu może się odbyć w ciągu jednego roku od ukończenia studiów, a jego długość jest wliczana do łącznego czasu trwania mobilności na poziomie studiów pierwszego stopnia, na którym student został zakwalifikowany na wyjazd. Rekrutacja na wyjazdy absolwenckie odbywa się na ostatnim roku studiów przed obroną pracy. 

 

Wydział Nauk Technicznych - kierunek informatyka, PWSZ w Nysie © 2019   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK