Regionalne Centrum Transferu Wiedzy
i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie

Uczelnia Student Biuro Karier AIP

Zawodowcy z Nysy - Wojciech Kampa

Wojciech Kampa, absolwent dietetyki (2013 r.) manager klubu fitness Hekate, wielokrotny zwycięzca ogólnopolskich zawodów kulturystycznych.

Gdzie obecnie Pan pracuje?
Już podczas studiów na PWSZ w Nysie rozpocząłem pracę jako instruktor na siłowni i trener personalny, którą kontynuuję do dnia dzisiejszego. Obecnie moim głównym zajęciem jest prowadzenie klubu fitness Hekate w Strzelcach Opolskich. Jestem managerem i odpowiadam za sprawne funkcjonowanie klubu.

Jakie ma Pan hobby/zainteresowania?
Moja praca jest moją pasją, w której się spełniam. Od 2009 r., z krótkimi przerwami, startuję w zawodach kulturystycznych. Niedawno zakończyłem sezon startowy, w którym dwukrotnie zająłem 2 miejsce, raz 3 miejsce i dwukrotnie 4 miejsce w ogólnopolskich zawodach w kategorii +90 kg i +100 kg.

Czym chciałaby się Pani pochwalić - może jakieś sukcesy zawodowe?
Prowadzę kilku zawodników, czyli przygotowuję ich do startów w zawodach. Wśród nich jest kilku mistrzów m.in. Bartłomiej Wolny, Rafał Domin i Łukasz Babiak. Obecnie moja praca, jako trenera personalnego, zeszła na drugi plan, jednak w przeszłości współpracowałem z osobami, które chciały poprawić swoją formę lub zrzucić zbędne kilogramy. W tej dziedzinie mam również kilka sukcesów - największy z nich to spadek wagi 48 kg w ciągu roku ;)
Jestem również ambasadorem marki Everest i sklepu Tanie Suple w Nysie.

Wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystuję w swojej pracy i przygotowaniach do zawodów, gdyż dieta w moim sporcie ma ogromny wpływ na efekt końcowy.

Jakie są Pana plany zawodowe?
Planuję starty w zawodach w następnym roku, choć nie ukrywam, że kulturystyka i wszystko co z nią związane to bardzo kosztowny sport. Chciałbym wystartować w zawodach międzynarodowych i poszukuję sponsorów, dzięki którym będzie to możliwe ;)

Serdecznie dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013
Inwestujemy w Twoją przyszłość

Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie © 2012    kontakt z webmasterem:
Zobacz nasz profil na FACEBOOK