Regionalne Centrum Transferu Wiedzy
i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie

Uczelnia Student Biuro Karier AIP

Firma absolwenta dietetyki partnerem PWSZ w Nysie

W dniu 22.09.2017r. JM Rektor, dr inż. Przemysław Malinowski, prof. PWSZ w Nysie podpisał umowę o współpracę z firmą Nasz-Dietetyk reprezentowaną przez jej właściciela Michała Nalborskiego.

Pan Michał Nalborski jest absolwentem naszej Uczelni. Ukończył specjalizację dietetyka kliniczna w 2013 roku. Zdobyta na studiach wiedza i umiejętności, poparta szeregiem posiadanych certyfikatów z zakresu dietetyki klinicznej, pozwoliła mu z powodzeniem rozwinąć własną działalności w zakresie poradnictwa żywieniowego, dietoprofilaktyki czy też dietoterapii. Obecnie Pan Michał Nalborski jest jednym z najbardziej cenionych dietetyków z uwagi na pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.

Zawarta umowa przyniesie wiele korzyści, szczególnie dla studentów kierunku dietetyka, ponieważ Pan Michał Nalborski zamierza przeprowadzić cykl warsztatów z zakresu edukacji żywieniowej, a także pragnie podzielić się własną wiedzą i doświadczeniem z zakresu dietetyki, oraz z zakresu prowadzenia poradni dietetycznej.

Mamy nadzieję, że podpisana umowa pozwoli na realizację wielu wspólnych przedsięwzięć, nie tylko w zakresie dydaktyki, ale również w obszarze badań naukowych.

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013
Inwestujemy w Twoją przyszłość

Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie © 2012    kontakt z webmasterem:
Zobacz nasz profil na FACEBOOK