Regionalne Centrum Transferu Wiedzy
i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie

Uczelnia Student Biuro Karier AIP

Umowa z firmą Infinita sp. z o.o.

Lider dystrybucji ekskluzywnego sprzętu z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej partnerem PWSZ w Nysie

 

Kosmetologia jest kierunkiem studiów na naszej Uczelni, którego laboratoria wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do kosmetologii estetycznej. Z takiego sprzętu korzystają najbardziej renomowane gabinety kosmetyczne w kraju. Jest to możliwe między innymi dzięki współpracy z firmą Infinita sp. z o.o., która jest wiodącym dystrybutorem w Polsce najwyższej jakości sprzętu dla medycyny, kosmetologii estetycznej oraz najnowszej generacji dermokosmeceutyków.

Firma Infinita sp. z o.o. od dłuższego czasu ściśle współpracuje z Instytutem Nauk o Zdrowiu wspierając proces dydaktyczny i udostępniając sprzęt medyczny. W dniu 23.11.2017 r. mieliśmy przyjemność gościć prezesa zarządu firmy Infinita sp. z o.o. Pana Radosława Stawarza, z którym nasza Uczelnia podpisała umowę o współpracy.

W spotkaniu z Panem Prezesem udział wzięli Prorektor do spraw studenckich i dydaktyki dr inż. Mariusz Kołosowski oraz Dyrektor Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych dr inż. Piotr Chwastyk. Podczas spotkania omówiono efekty dotychczasowej współpracy oraz uzgodniono plany dalszych wspólnych działań na rzecz utrzymania wysokiej jakości kształcenia na kierunku kosmetologia.

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013
Inwestujemy w Twoją przyszłość

Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie © 2012    kontakt z webmasterem:
Zobacz nasz profil na FACEBOOK