Regionalne Centrum Transferu Wiedzy
i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie

Uczelnia Student Biuro Karier AIP

Nyskie Targi Edukacji i Pracy "Przyszłość Żaka" już za nami

6 kwietnia 2018 roku w Regionalnym Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnej w Nysie odbyły się Targi Pracy i Edukacji „Przyszłość Żaka” 2018. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, Państwowa Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie oraz Młodzieżowe Centrum Kariery.

Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedzający mogli w jednym czasie i miejscu porozmawiać z przedstawicielami szkół wyższych z całego regionu, którzy prezentowali bardzo ciekawą i różnorodną ofertę edukacyjną  dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu nyskiego.

Oprócz zapoznania się z ofertą edukacyjną młodzież miała możliwość uczestniczenia w trzech warsztatach w ramach których mogła zdobyć wiedzę z zakresu skutecznego wyznaczania sobie celów, trafnego doboru kierunku studiów oraz umiejętnego poszukiwania pracy po zakończonej szkole.

Dodatkowo targi zostały wzbogacone o moduł zawodowy poprzez spotkania z potencjalnymi pracodawcami  reprezentujących różnorodne branże. Wachlarz prezentowanych ofert  obejmował stanowiska pracy m. in. z branż: produkcyjnej, logistycznej, gastronomicznej, hotelarskiej, finansowej i bankowej.

Obecni również byli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Nysie, Wojskowa Komenda uzupełnień z Brzegu, a także Straż Graniczna - reprezentujących  oferty pracy w służbach mundurowych.

W imieniu organizatorów składamy podziękowania wystawcom i odwiedzającym tegoroczne targi za aktywny udział w tym niewątpliwie ważnym przedsięwzięciu, życząc tym samym sukcesów oraz satysfakcji z wybranej ścieżki rozwoju zawodowego.

 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013
Inwestujemy w Twoją przyszłość

Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Zobacz nasz profil na FACEBOOK