Kontrast:

Centrum Badawczo-Edukacyjne Konserwacji Zabytków
PWSZ w Nysie

Badania Edukacja Usługi Partnerzy

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
w związku z przesunięciem terminu organizacji konferencji: „Rewitalizacja krajobrazu kulturowego - szanse i zagrożenia” z 14-15 maja 2020 na 22-23 października 2020 informujemy, że na ostateczne wersje artykułów zgłoszonych przez Państwa do publikacji czekamy do dnia 10.08.2020r. 

Bardzo prosimy o dotrzymanie powyższego terminu oraz informację, jeśli nie zamierzają Państwo przysłać materiału do planowanej publikacji. 

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie pogorszeniu, to konferencja odbędzie się w tradycyjnej formie. O aktualnej sytuacji związanej z samą konferencją będziemy Państwa informować w połowie września.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ KONFERENCJI

Centrum Badawczo-Edukacyjne Konserwacji Zabytków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK