Kontrast:

KontaktyAkademik, stypendia, zapomogiWsparcie studentów niepełnosprawnychE-DziekanatDziekanatyPlatforma edukacyjnanKlasa

Samorząd Studencki

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

NABÓR WNIOSKÓW O WYDANIE ZAŚWIADCZEŃ AKTYWNOŚCI STUDENCKIEJ

Samorząd Studencki PWSZ w Nysie rozpoczyna nabór wniosków o wydanie zaświadczenia aktywności studenckiej w Samorządzie Studenckim lub/i na rzecz Uczelni. 

Wnioski w wersji papierowej będą przyjmowane:

  • DO KOŃCA WRZEŚNIA - w Sekretariacie Uczelni (Rektorat przy ul. Armii Krajowej 7, Parter 20R)
  • OD POCZĄTKU PAŹDZIERNIKA - w Biurze Samorządu Studenckiego w wyznaczonych godzinach (Gmach Główny przy ul. Chodowieckiego 4, I piętro 113A).

W przypadku braku możliwości dostarczenia wniosku w wersji papierowej, możliwe jest przesłanie jego skanu na adres samorzad@pwsz.nysa.pl - należy jednak dostarczyć papierowy oryginał przy późniejszym odbiorze zaświadczenia. 

Wnioski dostarczone/przesłane do 27 września zostaną rozpatrzone do 5 października, natomiast pozostałe - czas na rozpatrzenie może wynieść do 2 tygodni. Wszystkie wnioski będzie można odbierać po 5 października w Biurze Samorządu Studenckiego w wyznaczonych godzinach.

Wzór wniosku dostępny pod adresem: https://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=3,28,0,0,-1,679

‼️ UWAGA - w przypadku aktywności innych niż w Samorządzie Studenckim (np. Koła Naukowe, akcje nieorganizowane przez Samorząd itp.) do wniosku należy dołączyć kopie stosownego zaświadczenia (od opiekuna koła, organizatora itp.)

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018   
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK