Kontrast:

KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Statuetki "Nyskiej Nike” rozdane! Patryk Hajduk nagrodzony!

Wyróżniający się absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie otrzymali statuetki „Nyskiej Nike”. Laureaci to osoby, które odnosiły sukces na wielu polach. Reprezentowali nyską PWSZ na konferencjach naukowych, działali w studenckich kołach naukowych lub organizacjach oraz promowali swoją Uczelnię. Wśród nich znalazł się nominowany przez wykładowców Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Patryk Hajduk, który odebrał wyróżnienie z rąk Rektora PWSZ w Nysie, prof. Przemysława Malinowskiego. Gratulujemy!!!

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK