Kontrast:
Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja

Sprawozdanie z pobytu w firmie Medika Italia w ramach programu Erasmus+

W dniach 09-13.08.2021r. dr Magdalena Rogóż, wykładowca na wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej, kierunek kosmetologia realizowała mobilność w ramach programu ERASMUS+, podczas której miała możliwość wzięcia udziału, w szkoleniu zagranicznym w firmie Medika Italia S.R.L. we Włoszech.

Firma ta oferuje najnowocześniejszy sprzęt oparty na zastosowaniu m.in. technologii laserowej, plazmowej, ultradźwięków, fal radiowych i pressoterapii dla kosmetologów, fizjoterapeutów i specjalistów medycyny estetycznej.

W trakcie szkolenia Pani Doktor została zapoznana z innowacyjnymi protokołami wykonywania zabiegów i szkolenia rekomendowanymi przy wykonywaniu zabiegów z użyciem technologii plazmowej. W dalszej części miała możliwość wymiany doświadczeń i zapoznania się z innowacyjnymi metodami pracy wykorzystującymi metody mikronakłówania i terapie laserowe rekomendowane przez firmę Medika Italia, przy niwelowaniu defektów skórnych.

Spotkanie ze specjalistami w firmie Medika Italia obfitowało w wymianę wiedzy i doświadczeń, które po powrocie pozwolą na przekazanie nowo nabytej wiedzy, studentom podczas zajęć i zachęci ich do poszerzania horyzontów i nieustannego rozwoju. W trakcie spotkań został też poruszony temat przyszłych praktyk studenckich w ramach programu Erasmus+.

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK