Kontrast:
Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja

Wybierz studia w Chorwacji
Trwa nabór na wyjazdy na semestr letni 2021/2022 do University of Zadar w ramach programu Erasmus+
Rekrutacja do 10.10.2021

Skorzystaj ze swojego pakietu 12 miesięcy mobilności w ramach programu Erasmus+ i zgłoś się do 10.10.2021 na wyjazd na studia na semestr letni 2021/2022 do University of Zadar w Chorwacji. Oferta dedykowana wyłącznie dla kierunków:

  • Filologia angielska
  • Język biznesu 
  • Finanse

Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 10.10.2021 r. w Biurze Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Nysie lub uzupełniając formularz zgłoszeniowy on-line na stronie www.erasmus.pwsz.nysa.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy bwm@pwsz.nysa.pl.

Lista dokumentów rekrutacyjnych: https://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,462

Dofinanowanie wyjazdu na studia wynosi 450 euro na miesiąc. 

Stawki dofinansowania dostępne na stronie https://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,461.

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK