Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nowi absolwenci Wydziału Nauk Ekonomicznych

W dniu 13 lipca 2020 roku przeprowadzono drugą turę obron prac licencjackich na kierunku finanse i rachunkowość. Wszystkie obrony odbyły się na terenie Uczelni. W sumie obroniło się 10 osób.

Praca licencjacka na kierunku finanse i rachunkowość ma na celu praktyczne wykorzystanie wiedzy, którą studenci otrzymali w ramach studiów. Prace przedstawione podczas tej tury obron dotyczyły między innymi analizy finansowej przedsiębiorstw, analizy źródeł finansowania gospodarstw rolnych, analizy motywacyjnej roli systemu wynagrodzeń czy analizy wpływu pieniądza elektronicznego na obrót gospodarczy Polski. Prace na kierunku finanse i rachunkowość zawsze prezentują wysoki poziom merytoryczny i niejednokrotnie stanowią ważne źródło informacji dla jednostek w nich analizowanych. Promotorami prac były: dr inż. Danuta Seretna-Sałamaj prof. PWSZ w Nysie oraz dr inż. Adriana Halikowska.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym, mając nadzieję, że wiedza i kompetencje, jakie uzyskali podczas studiowania na kierunku finanse i rachunkowość w PWSZ w Nysie staną się podstawa do dalszego rozwoju zawodowego.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK