Aktualności

Studenci Instytutu Neofilologii w Radio ONY
Zapraszamy na lekcje angielskiego prowadzone z wakacyjnym luzem przez Anię Karpińską i Michała Litowińskiego z Języka Biznesu.
Wyjazd dydaktyczny studentów filologii germańskiej PWSZ w Nysie
24.06 - 01.07.2018 r. studenci filologii germańskiej w Nysie wzięli udział w tygodniowej podróży studyjnej do Badenii-Wirtembergii w Niemczech.
Umowa o współpracy między miastem Jesenik i PWSZ w Nysie
22.06.2018 w sali Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie miało miejsce uroczyste podpisanie dwustronnej umowy o współpracy między miastem Jesenik a PWSZ w Nysie.
„Pakiet dla średnich miast”
Konferencja inaugurująca badanie miast średnich pod kątem atrakcyjności dla lokalizacji sektora nowoczesnych usług dla biznesu w ramach „Pakietu dla średnich miast”. 
I miejsce Biblioteki PWSZ w Nysie w ramach akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece”
Biblioteka PWSZ w Nysie zajęła I miejsca w kategorii "Aktywna promocja IBUKA libry wśród czytelników", w ramach akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece” organizowanej przez platformę IBUK libra.
Światowy Dzień Architektury 2018
Za nami kolejna edycja ŚDA. Po długich przygotowaniach, w sobotę 23 czerwca, wystartował finałowy dzień święta architektury.
Koncert Władysława 'Adzika' Sendeckiego
Koncert odbędzie się 3 lipca o godz. 18:00 w Muzeum Powiatowym w Nysie. Wstęp bezpłatny.
Akademickie Mistrzostwa Polski
III miejsce studentów PWSZ w Nysie w typach uczelni (Wyższe Szkoły Zawodowe) w klasyfikacji końcowej AMP w roku akademickim 2017/2018. 
KOMUNIKAT
Wybory uzupełniające do Senatu PWSZ w Nysie na kadencję 2016-2020 spośród nauczycieli akademickich.
Nasz absolwent zwyciężył
Absolwent jazzu i muzyki estradowej, Piotr Tłustochowicz, został laureatem I edycji Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze 3 czerwca 2018 r.
Wizyta studyjna w firmie Grupa Azoty ZAK S.A.
Studenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie Grupa Azoty w Kędzierzynie-Koźlu 28.05.2018 r.
Zawiadomienie
WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO SENATU NA KADENCJĘ 2016-2020
Piękno w architekturze – tradycja i współczesność
Konferencja, w której wezmą udział naukowcy, architekci i urbaniści, przedstawiciele świata kultury, z wielu uczelni akademickich z Polski i zagranicy.
Awans do Mistrzostw Świata w Moskwie!
Studentka psychofizycznego kształtowania człowieka Katarzyna Duszak-Kopeć wzięła udział w Mistrzostwach Polski w Street Workout.
Podpisanie porozumienia pomiędzy PWSZ w Nysie a Powiatem Brzeskim i Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu
Porozumienie zakłada współpracę edukacyjną i dydaktyczną.
Uroczystość Czepkowania
To była podniosła i wzruszająca chwila. 11 maja 2018 r. odbyło się uroczyste Czepkowanie studentów I roku kierunku pielęgniarstwa.REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik