Konferencja PTZP Zakopane 

Spotkanie nauki z biznesem będzie tematem wiodącym XXI Konferencji „INNOWACJE W ZARZĄDZANIU I INŻYNIERII PRODUKCJI”, którą, tradycyjnie w Zakopanem 25-27 lutego, współorganizuje Instytut Nauk Technicznych PWSZ w Nysie. Głównym organizatorem konferencji jest Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją. Wśród współorganizatorów są m.in.: Polskie Towarzystwo Zarządzania Innowacjami, Komitet Inżynierii Produkcji PAN i Katedra Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Opolskiej. Inicjatorem i przewodniczącym komitetu organizacyjnego konferencji jest niezmiennie prof. Ryszard Knosala, były Rektor PWSZ w Nysie. 

Konferencja jest jednym z ważniejszych wydarzeń naukowych w dziedzinie inżynierii produkcji. To właśnie podczas jednej z pierwszych konferencji zrodziła się idea założenia Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją, z inicjatywy którego w 2010 roku utworzono nową dyscyplinę naukową inżynieria produkcji.

W dwudziestoletniej historii konferencji udział wzięło ponad 3,5 tys. uczestników, wygłoszonych zostało 2000 referatów, opublikowano natomiast blisko 3000. Jest to znaczący wkład w rozwój zarządzania produkcją i inżynierii produkcji. Co rok nyska Uczelnia ma swój spory wkład w organizację konferencji, a Instytut Nauk Technicznych jest licznie reprezentowany przez pracowników naukowych.

 REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik