Nasz absolwent zwyciężył

Absolwent jazzu i muzyki estradowej, Piotr Tłustochowicz, został laureatem I edycji Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze 3 czerwca 2018 r.

W pierwszej części koncertu, transmitowanego na żywo w TVP2, znani i lubiani wokaliści zaśpiewali utwory Anny German, m.in. „Tańczące Eurydyki” i „Człowieczy los”. W drugiej części młodzi i utalentowani artyści walczyli o statuetkę i 10 tysięcy złotych, prezentując swoje interpretacje utworów Seweryna Krajewskiego. Laureata konkursu wybrali w głosowaniu sms-owym widzowie, po uprzedniej ocenie jurorów.

Piotr Tłustochowicz utworem „Nie jesteś sama” Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego wyśpiewał główną nagrodę. Serdecznie gratulujemy!

Piotr Tłustochowicz ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na kierunku jazz i muzyka estradowa w 2016 roku. Piotr studiował w klasie wokalu pod kierunkiem prof. Ingi Lewandowskiej. Jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej, brał udział m.in. w VI edycji programu TVP „The Voice of Poland”. Jak mówi, muzyka jest jego całym życiem, więc nie tylko jest wokalistą, ale również gra na fortepianie i komponuje własne utwory. Obecnie jest wokalistą zespołu Len, który wykonuje autorskie piosenki po polsku.

 

Koncert (cz. II): https://vod.tvp.pl/video/koncerty,miedzynarodowy-festiwal-talentow-im-anny-german-cz-2,37486405

(czas 0:39 - piosenka, czas 0:59 - ogłoszenie wyników konkursu)

 REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik