Umowa o współpracy z firmą Soflab Technology Sp. z o.o.

Firma Soflab Technology Sp. z o.o., lider na polskim rynku usług testowania i zapewnienia jakości w obszarze technologii informacyjnych i komunikacyjnych ICT, został kolejnym partnerem naszej Uczelni. Firma może pochwalić się zrealizowaniem ponad 4000 projektów dla podmiotów z branż: telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, mediów, energetyki i administracji publicznej. W dniu 4.08.2017 r. umowę o współpracy podpisali: Rektor PWSZ w Nysie - prof. Przemysław Malinowski oraz prezes firmy Soflab Technology - Pan Tomasz Szadkowski.

Obie strony wiążą duże nadzieje z przyszłą współpracą na polu naukowym i dydaktycznym. Podczas podpisywania umowy uzgodniono wstępnie plany wspólnych działań na najbliższy okres. Firma Soflab Technology planuje otworzyć oddział swojej firmy w Nysie, a tym samym stworzyć miejsca pracy dla naszych absolwentów. Studenci, szczególnie kierunku informatyka, będą mogli odbywać w firmie praktyki i staże oraz studiować w systemie dualnym, czyli uczyć się, a jednocześnie pracować w firmie Soflab Technology.

Podczas zbliżającego się Nyskiego Festiwalu Nauki osoby zainteresowane będą miały okazje poznać naszego nowego partnera, który zaprezentuje swoją firmę oraz swoje produkty. Również w październiku br. planowane jest wspólne zorganizowanie dużego wydarzenia, które z pewnością zainteresuje wielu pasjonatów programowania. W niedługim czasie poinformujemy o szczegółach tego przedsięwzięcia, nad którym patronat obejmie Urząd Miasta Nysy.

 REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik