Wciąż czekamy na Was

Instytut Architektury i Urbanistyki PWSZ w Nysie to jedno z ciekawszych miejsc, w którym warto podjąć studia. Realizując program studiów architektonicznych, wykraczamy poza standardowe ramy, jakie proponują inne uczelnie. Tylko tu można studiować, poszerzając swoje umiejętności w dziedzinie realizacji projektów mappingowych.

Instytut Architektury i Urbanistyki prowadzi zajęcia w ramach specjalności Architektura Światła, pozwalające na wykorzystanie technologii mappingowych do realizacji bardzo mocno związanych z profesją architektoniczną, takich jak prezentacje rozwiązań projektowych na obiektach zabytkowych w skali rzeczywistej, które w skrajnych przypadkach pozwalają na przekształcenie przestrzeni publicznej w wielkoformatowe instalacje multimedialne. Dzięki takiemu profilowi studiów mocno akcentujemy rozwijanie umiejętności związanych z komputerowym wspomaganiem projektowania w zakresie inżynierskim (BIM), ale również bardzo rozwijamy zajęcia praktyczne, związane z realizacją projektów graficznych i animacji komputerowych.

Oczywiście ten multimedialny profil działania osadzony jest bardzo mocno w realiach projektowania architektonicznego i urbanistycznego, z bardzo dużym naciskiem na nowatorskie rozwiązania w zakresie układów konstrukcyjnych. Kiedy zapytacie: czy to wszystko, co możemy zaproponować jako Instytut Architektury i Urbanistyki w PWSZ w Nysie? Z radością odpowiemy, że nie.

Budynek, w którym prowadzimy zajęcia, znajduje się w pięknym miejscu otoczonym zabytkowymi fortami, górującymi nad miastem. Sama Nysa to miasto przyjazne dla ludzi wszystkich zainteresowań, nie wspominając o bliskości jezior z pięknymi plażami i atrakcyjnych terenach górskich, umożliwiających w wolnym czasie uprawianie turystyki i wspinaczki.

Serdecznie zapraszamy!
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik