KontaktAktualnościO InstytuciePracownicySylwetki i dorobekPlany zajęć

Instytut Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Targi AES Berlin 2017

AES 2017 to największa międzynarodowa konferencja audio, która z roku na rok odbywa się w stolicy innego Państwa Europy. Tym razem odbyła się w Berlinie w Martim Hotels. Jest to okazja dla wszystkich, którzy interesują się dziedziną audio do wzięcia udziału w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez osobistości takie, jak: David Miles Hubert, Hyunkook Lee, Enda Bates, Daniel Shores i wielu innych profesjonalistów, którzy przedstawiają tam swoje produkcje czy udział w tworzeniu nowych rozwiązań i technologii. Jest to także okazja do zobaczenia nowych produktów: głośników, słuchawek, stołów mikserskich, mikrofonów czy przeróżnych procesorów dźwięku takich pionierskich firm jak: Amphion Loudspeakers, Antelope Audio, Focusrite, Genelec czy Avid.

Jako uczestnik tego wydarzenia sądzę, że jest to niezwykła szansa dla studentów do zawarcia nowych znajomości i dołączenia do niezwykłego środowiska naukowego w dziedzinie audio i poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie. Konferencja AES Berlin 2017 była dla mnie ogromnym zastrzykiem wiedzy, szczególnie w dziedzinie Virtual Reality i dźwięku przestrzennego. Na co dzień nie mam możliwości odsłuchu na zastawach głośnikowych 13.1 czy posłuchania wykładu przedstawiciela Dolby na temat produkcji dźwięku w tej, dopiero rozwijającej się dziedzinie, technologii Auro3D, Ambisonics, Object-based i channel-based audio.

Wyjazd zrealizowany został dzięki wsparciu finansowemu Programu ERASMUS+.

Dawid Duda
student II roku specjalności realizacja dźwięku
Instytutu Jazzu PWSZ w Nysie

 


Instytut Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2017    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK