KontaktAktualności / WydarzeniaPrezentacja InstytutuKwalifikacje absolwentaPracownicy

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek kosmetologia

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Umowa z firmą Infinita sp. z o.o.

Lider dystrybucji ekskluzywnego sprzętu z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej partnerem PWSZ w Nysie

 

Kosmetologia jest kierunkiem studiów na naszej Uczelni, którego laboratoria wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do kosmetologii estetycznej. Z takiego sprzętu korzystają najbardziej renomowane gabinety kosmetyczne w kraju. Jest to możliwe między innymi dzięki współpracy z firmą Infinita sp. z o.o., która jest wiodącym dystrybutorem w Polsce najwyższej jakości sprzętu dla medycyny, kosmetologii estetycznej oraz najnowszej generacji dermokosmeceutyków.

Firma Infinita sp. z o.o. od dłuższego czasu ściśle współpracuje z Instytutem Nauk o Zdrowiu wspierając proces dydaktyczny i udostępniając sprzęt medyczny. W dniu 23.11.2017 r. mieliśmy przyjemność gościć prezesa zarządu firmy Infinita sp. z o.o. Pana Radosława Stawarza, z którym nasza Uczelnia podpisała umowę o współpracy.

W spotkaniu z Panem Prezesem udział wzięli Prorektor do spraw studenckich i dydaktyki dr inż. Mariusz Kołosowski oraz Dyrektor Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych dr inż. Piotr Chwastyk. Podczas spotkania omówiono efekty dotychczasowej współpracy oraz uzgodniono plany dalszych wspólnych działań na rzecz utrzymania wysokiej jakości kształcenia na kierunku kosmetologia.

 
    
Instytut Kosmetologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2017    kontakt z webmasterem:
Instytut Architektury i Urbanistyki - architektura, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK