KontaktAktualności / WydarzeniaPrezentacja InstytutuKwalifikacje absolwentaPracownicy

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek kosmetologia
studia licencjackie i magisterskie (po uzyskaniu uprawnień)

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Umowa z firmą Infinita sp. z o.o.

Lider dystrybucji ekskluzywnego sprzętu z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej partnerem PWSZ w Nysie

 

Kosmetologia jest kierunkiem studiów na naszej Uczelni, którego laboratoria wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do kosmetologii estetycznej. Z takiego sprzętu korzystają najbardziej renomowane gabinety kosmetyczne w kraju. Jest to możliwe między innymi dzięki współpracy z firmą Infinita sp. z o.o., która jest wiodącym dystrybutorem w Polsce najwyższej jakości sprzętu dla medycyny, kosmetologii estetycznej oraz najnowszej generacji dermokosmeceutyków.

Firma Infinita sp. z o.o. od dłuższego czasu ściśle współpracuje z Instytutem Nauk o Zdrowiu wspierając proces dydaktyczny i udostępniając sprzęt medyczny. W dniu 23.11.2017 r. mieliśmy przyjemność gościć prezesa zarządu firmy Infinita sp. z o.o. Pana Radosława Stawarza, z którym nasza Uczelnia podpisała umowę o współpracy.

W spotkaniu z Panem Prezesem udział wzięli Prorektor do spraw studenckich i dydaktyki dr inż. Mariusz Kołosowski oraz Dyrektor Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych dr inż. Piotr Chwastyk. Podczas spotkania omówiono efekty dotychczasowej współpracy oraz uzgodniono plany dalszych wspólnych działań na rzecz utrzymania wysokiej jakości kształcenia na kierunku kosmetologia.

 
Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek kosmetologia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK