KontaktAktualnościPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk Medycznych - kierunek pielęgniarstwo
studia licencjackie i magisterskie

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Targi Edukacji i Pracy PRZYSZŁOŚĆ ŻAKA 2017 - podsumowanie

Tradycją już stały się nyskie wiosenne Targi Edukacji i Pracy "Przyszłość Żaka", które odbyły się 24 kwietnia w godzinach od 10:00 do 13:00 w Regionalnym Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie.

Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez Biuro Karier PWSZ w Nysie, Filię Opolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Nysie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Nysie. Targi adresowane były do studentów, absolwentów oraz młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, którzy stoją przed wyborem kolejnego etapu kształcenia bądź rozpoczęcia kariery zawodowej, a także dla wszystkich poszukujących pracy. Celem Targów Edukacji i Pracy było umożliwienie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami szkół i uczelni oraz pracodawcami, a także udział w warsztatach i konsultacjach z doradcami zawodowymi.

Wśród wystawców reprezentujących jednostki edukacyjne znalazły się wszystkie wiodące uczelnie Opolszczyzny, Dolnego Śląska i Śląska, w których rok rocznie naukę rozpoczyna duża część nyskich absolwentów. Oczywiście nie zabrakło przedstawicieli z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Zaprezentowały się prawie wszystkie instytuty naszej Uczelni:

 • Instytut Architektury i Urbanistyki
 • Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego
 • Instytut Finansów
 • Instytut Nauk o Zdrowiu
 • kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka
  kierunek kosmetologia
 • Instytut Nauk Technicznych
 • kierunek informatyka
 • Instytut Neofilologii
 • specjalność filologia angielska
  specjalność język biznesu angielski
  specjalność filologia germańska
 • Instytut Jazzu
 • Instytut Pielęgniarstwa
 • Instytut Ratownictwa Medycznego

W strefie pracodawcy przygotowane były dostępne propozycje pracy, w tym zatrudnienia wakacyjnego. Przedstawione propozycje dotyczyły branży przemysłowej, finansowej, spożywczej i społecznej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się propozycje służb mundurowych.

W ramach targów odbyły się warsztaty tematyczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem:

 • Budowanie ścieżki zawodowej - paleta możliwości.
 • Predyspozycje a wybór drogi edukacyjno-zawodowej.
 • Dlaczego nie odpowiadają na moje podanie o pracę - czyli, jak stworzyć CV idealne?

W Targach Edukacji i Pracy uczestniczyło kilkaset osób z powiatu nyskiego.

 Instytut Nauk Medycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2017    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK