KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja InstytutuPlany zajęć

Instytut Nauk Technicznych - zarządzanie i inżynieria produkcji

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Zapraszamy na wykład otwarty
pt. "Telekomunikacja i Społeczeństwo Informatyczne"

W ramach cyklu wykładów otwartych organizowanych przez Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie zapraszamy studentów i absolwentów na spotkanie z dr. inż. Janem Francykiem - absolwentem nyskiego Liceum Ogólnokształcącego "Carolinum". Dr Francyk jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Politechniki Wrocławskiej oraz nauczycielem akademickim Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach. To wybitny ekspert w dziedzinie telekomunikacji, w latach 1979-1988 wykładał w Instytucie Telekomunikacji (Institut des Télécommunications d'Oran) w Oranie (Algieria). Pasją dra Francyka są podróże i fotografia.

Wykład odbędzie się w czwartek 18 maja o godzinie 11:20 w sali nr 11 Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie.

Wydarzenie odbywa się w ramach Światowych Dni Telekomunikacji i Społeczeństwa Informatycznego.

Po wykładzie, o godzinie 13.00 zapraszamy na wernisaż fotograficzny pt. "Bretania - tam powstawały zręby telekomunikacji satelitarnej", w patio Centrum Transferu. Autorem wernisażu jest dr inż. Jan Francyk.

Serdecznie zapraszamy!

Aby być na bieżąco - subskrybuj facebook.com/biurokarierpwsznysa

 
Instytut Nauk Technicznych - kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2012    webmaster:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK