KontaktAktualności instytutoweAktualności uczelnianePrezentacja InstytutuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk Technicznych - architektura

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Zawodowcy z Nysy - Barbara Pawłowska

Barbara Pawłowska, absolwentka architektury (2012 r.), właścicielka Studia Projektowego STUDIO B-4 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Jak wyglądała Pani ścieżka zawodowa?
Wybór PWSZ w Nysie uważam ciągle za jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Ukończyłam kierunek architektura ze specjalizacją konserwacji i ochrony zabytków. Uczelnia umożliwiła mi zdobycie cennej wiedzy, nabycie ciekawych kontaktów, miałam możliwość działania w wielu zajęciach nadprogramowych m.in. byłam jednym z założycieli Studenckiego Koła Naukowego Architektów "restART", zajmującego się mappingiem, animacją i światłem. Czyli dokładnie tym, co bardzo mnie interesuje.
Po zdobyciu tytułu inżyniera rozpoczęłam studia magisterskie we Wrocławiu.

Czy ma Pani jakieś hobby/zainteresowania?
Jestem osobą o bardzo dużym spektrum zainteresowań, dlatego uważam wybór architektury, za trafiony, ponieważ ten kierunek umożliwia mi spełnianie się w każdej z wymarzonych przeze mnie dziedzin i mnie nie ogranicza.

Czym zajmuje się Pani na co dzień?
Bardzo szybko męczy mnie rutyna, robienie w kółko tego samego, dlatego podjęłam decyzję o założeniu własnej firmy. Jestem osobą bardzo upartą i za wszelką cenę dążę do spełnienia się w tym co sobie założyłam. Najcenniejszą wartością jest dla mnie życie po swojemu, organizowanie swojego czasu tak, aby móc robić wszystko co kocham. Projektuję wnętrza, współpracuję z architektami, pracuję w konserwacji zabytków, zajmuję się starymi przedmiotami i meblami. Zaczęłam pracę nad stworzeniem własnej linii lamp, zajmuję się drewnem, piszę bajki, robię animacje i ilustracje, współpracuję z artystami. Wystawiłam własną sztukę z użyciem kukieł, jestem w trakcie domykania projektu audiobooka. Momentami nie jest łatwo i trzeba ciągle być na 100% i dawać z siebie wszystko. Jednak jedno jest pewne - jestem szczęśliwa i spełniam się.

Można mnie znaleźć na Facebooku:
https://www.facebook.com/barbuinella lub https://www.facebook.com/studiobkwadrat
na Instagramie: @wiecznedrzewo
oraz obejrzeć moje teledyski: PQ - Zrzuć to z siebie https://www.youtube.com/watch?v=em-XtgpC82w
i Frontafank - Trampolina https://www.youtube.com/watch?v=fhpDWHRiNsE&t=31s.

Serdecznie dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

 


Instytut Nauk Technicznych - kierunek architektura, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2017    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK