KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk o Zdrowiu
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Akademia Biura Karier PWSZ w Nysie i Banku Zachodniego WBK

W dniach 3 - 7 kwietnia 2017r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie będzie miało miejsce wydarzenie pn. Akademia Biura Karier i Banku Zachodniego WBK.

Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK organizuje Akademię, w ramach której odbędą się warsztaty i prezentacje, mające na celu pomoc studentom w budowaniu swojej kariery zawodowej już podczas studiów, a także przygotowanie ich do wejścia na rynek pracy.

Na Akademię zaproszeni są przedstawiciele firm, specjaliści do spraw rekrutacji i selekcji pracowników oraz absolwenci PWSZ w Nysie, którzy przeszli już drogę od studenta do pracownika. Podczas warsztatów firmy będą miały okazję do autoprezentacji, a studenci poprzez bezpośredni kontakt będą mieli możliwość poszerzenia wiedzy na aktualne tematy dotyczące rynku pracy m.in. informacje na temat procedur selekcji i doboru pracowników, poznanie tajników stosowanych podczas rekrutacji.

Plan Akademii Biura Karier PWSZ w Nysie i Banku Zachodniego WBK:

Wtorek 4.04.2017 r. 11:30 - 12:30

Prezentacja skierowana do studentów i absolwentów Instytutu Nauk o Zdrowiu, kierunku:
- Kosmetologia,
- Psychofizyczne kształtowanie człowieka.

Spotkanie z przedstawicielem firmy Steiner Transocean Ltd. - lidera, w dziedzinie obsługi sektora Spa na ponad 180 luksusowych statkach pasażerskich. Zapoznanie się z charakterem pracy i życia na statku pasażerskim oraz zapoznanie z procesem rekrutacji do firmy Steiner. To interesująca oferta, dająca możliwość rozwoju, a przy okazji podróży do najdalszych zakątków świata!

Środa 5.04.2017 r. 11:30 - 12:30
Spotkanie z absolwentami kierunku Informatyka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.
"Kilka słów o mnie i mojej pracy jako developera":
- jak zostać developerem, senior developerem?
- jakie umiejętności są wymagane, by pozyskać pierwszą pracę jako programista?
- co warto robić po pracy?
- a czego nie robić?

Oraz inne ciekawe pytania i odpowiedzi skierowane do studentów i absolwentów kierunku Informatyka, a także wszystkich zainteresowanych.

Czwartek 6.04.2017 r. 11:30 - 13:00
Prezentacja dla studentów i absolwentów kierunku: Finanse i rachunkowość.
Warsztaty z przedstawicielami Banku Zachodniego WBK, który należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Bank Zachodni daje możliwości rozwoju dzięki stażom, szkoleniom i programom rozwojowym, możliwość pracy w różnych częściach banku, jak również banków Grupy Santander.

Akademia Biura Karier PWSZ w Nysie i Banku Zachodniego WBK odbędzie się w budynku Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie, ul. Obrońców Tobruku 5, sala nr 11.

Serdecznie Zapraszamy!

 
Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK