KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk o Zdrowiu
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Akademia Biura Karier i Banku Zachodniego WBK - pierwsze warsztaty już za nami

4 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie w ramach "Akademii Biura Karier i Banku Zachodniego WBK" skierowane do studentów i absolwentów Instytutu Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

Tematem warsztatów był "Rozwój zawodowy i personalny z możliwością podróżowania do najdalszych zakątków świata". Wzięło w nich udział około 20 studentów kierunków kosmetologia i psychofizyczne kształtowanie człowieka.
Spotkanie poprowadziła Pani Karolina Wójcik - przedstawiciel firmy Steiner Transocean Ltd. - światowego lidera w zakresie obsługi sektora Wellness i SPA na ponad 180 luksusowych statkach pasażerskich, pływających po całym świecie.
Prowadząca zapoznała uczestników z charakterem pracy i życia na statku pasażerskim oraz z procesem rekrutacji do firmy Steiner, która zatrudnia co roku ponad 5000 pracowników (masażystów, kosmetyczki, manicurzystki, trenerów personalnych, lekarzy medycyny estetycznej oraz specjalistów od akupunktury). Kluczową częścią działalności i sukcesu firmy są szkolenia w Steiner Academy w Londynie, które przechodzi każdy kandydat zanim rozpocznie pracę na statku.

Nasi studenci też mają szansę dołączyć do tego grona, rozwijać się zawodowo i spełniać swoje marzenia. Najbliższa rekrutacja odbędzie się 09.04.2017 r. we Wrocławiu.

 
Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK