KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk o Zdrowiu
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Relacja studentów z praktyk w Chorwacji

Jesteśmy studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka o specjalności trener osobisty - jedynego takiego kierunku w Polsce.
Od dawna chcieliśmy wyjechać za granicę...

Marzenia się spełniają!

Jesteśmy szczęściarzami, ponieważ mamy możliwość odbywania 2-miesięcznych praktyk w Chorwacji. Pracujemy na sali CrossFit, pomagamy w prowadzeniu treningów, przyglądamy się profesjonalistom z olbrzymim doświadczeniem. Naszą mentorką, tu na miejscu, naszą opiekunką, jest dwukrotna Mistrzyni Olimpijska w gimnastyce, Pani Tina Erceg. Takie praktyki to sama przyjemność. Mamy przed sobą wielkie zadanie! Musimy sprostać oczekiwaniom naszej Opiekunki oraz skutecznie prowadzić grupę treningową. Nabieramy zdrowych nawyków trenerskich, pokonujemy barierę językową oraz uczymy się współpracy z dużą, często niejednorodną grupą. Te doświadczenia z pewnością zaowocują w przyszłości!

Nasza przygoda w Chorwacji, to nie są jedynie praktyki! Znajdujemy czas na zwiedzanie, leżenie na praży oraz kąpanie się w przejrzystej wodzie. Uprawiamy Street Workout, to nasza pasja! Regularnie odbywamy drużynowe treningi. Zapoznaliśmy się z grupą młodych ludzi, którzy podzielają nasze zamiłowanie i dowiedzieliśmy się, że w Chorwacji w mieście Split odbędą się Międzynarodowe zawody w tej dziedzinie. Mieliśmy okazję podziwiać na żywo prawdziwych mistrzów z różnych zakątków świata. To wspaniałe doświadczenie oraz niesamowity zastrzyk motywacji! Abyśmy dużo osiągnęli, musimy pracować z profesjonalistami, a dzięki naszej Uczelni, doskonałej bazie dydaktycznej i doświadczonym wykładowcom oraz programowi Erasmus+, mamy taką możliwość.

Robimy to co uwielbiamy, w tak pięknym miejscu jak Chorwacja i jeszcze jesteśmy wspierani przez uczelnię!

A Ty drogi studencie co robisz w tym kierunku by się bardziej rozwijać?

Katarzyna Kopeć
Adrian Błaszczyszyn
Michał Kopeć

 Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK