KontaktAktualnościPrezentacja InstytutuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek dietetyka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Zawodowcy z Nysy - Wojciech Kampa

Wojciech Kampa, absolwent dietetyki (2013 r.) manager klubu fitness Hekate, wielokrotny zwycięzca ogólnopolskich zawodów kulturystycznych.

Gdzie obecnie Pan pracuje?
Już podczas studiów na PWSZ w Nysie rozpocząłem pracę jako instruktor na siłowni i trener personalny, którą kontynuuję do dnia dzisiejszego. Obecnie moim głównym zajęciem jest prowadzenie klubu fitness Hekate w Strzelcach Opolskich. Jestem managerem i odpowiadam za sprawne funkcjonowanie klubu.

Jakie ma Pan hobby/zainteresowania?
Moja praca jest moją pasją, w której się spełniam. Od 2009 r., z krótkimi przerwami, startuję w zawodach kulturystycznych. Niedawno zakończyłem sezon startowy, w którym dwukrotnie zająłem 2 miejsce, raz 3 miejsce i dwukrotnie 4 miejsce w ogólnopolskich zawodach w kategorii +90 kg i +100 kg.

Czym chciałaby się Pani pochwalić - może jakieś sukcesy zawodowe?
Prowadzę kilku zawodników, czyli przygotowuję ich do startów w zawodach. Wśród nich jest kilku mistrzów m.in. Bartłomiej Wolny, Rafał Domin i Łukasz Babiak. Obecnie moja praca, jako trenera personalnego, zeszła na drugi plan, jednak w przeszłości współpracowałem z osobami, które chciały poprawić swoją formę lub zrzucić zbędne kilogramy. W tej dziedzinie mam również kilka sukcesów - największy z nich to spadek wagi 48 kg w ciągu roku ;)
Jestem również ambasadorem marki Everest i sklepu Tanie Suple w Nysie.

Wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystuję w swojej pracy i przygotowaniach do zawodów, gdyż dieta w moim sporcie ma ogromny wpływ na efekt końcowy.

Jakie są Pana plany zawodowe?
Planuję starty w zawodach w następnym roku, choć nie ukrywam, że kulturystyka i wszystko co z nią związane to bardzo kosztowny sport. Chciałbym wystartować w zawodach międzynarodowych i poszukuję sponsorów, dzięki którym będzie to możliwe ;)

Serdecznie dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

 
  
Instytut Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK