KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja InstytutuDorobek InstytutuPlany zajęć

Instytut Finansów - kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Akademia Biura Karier i Banku Zachodniego WBK
- trzecie spotkanie - podsumowanie

Na zakończenie "Akademii Biura Karier i Banku Zachodniego WBK" dnia 6 kwietnia 2017 r. odbyły się warsztaty skierowane do studentów i absolwentów Instytutu Finansów.

Warsztaty na temat "Możliwości rozwoju zawodowego w bankowości" prowadziła Pani Renata Wyrwich, starszy specjalista ds. zasobów ludzkich Banku Zachodniego WBK.
Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, jest częścią Grupy Santander - jednej z największych grup finansowych świata i największej instytucji finansowej w strefie euro.
Uczestnicy warsztatów - studenci drugiego i trzeciego roku kierunku finanse i rachunkowość - mieli możliwość poznać, jak wygląda procedura selekcji i doboru pracowników. Pani Renata Wyrwich wyjaśniła, na co zwrócić uwagę przy pisaniu swojego CV i innych dokumentów aplikacyjnych, na czym polega rozmowa telefoniczna ze specjalistą do spraw rekrutacji oraz spotkanie rekrutacyjne. Studenci dowiedzieli się również o możliwościach rozwoju dzięki stażom, szkoleniom i programom rozwojowym, o możliwościach pracy w różnych działach banku, jak również banków Grupy Santander. Aktywnie uczestniczyli w spotkaniu zadając pytania i odpowiadając na pytania prowadzącej.

 
Instytut Finansów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2017    kontakt z webmasterem:
Instytut Architektury i Urbanistyki - architektura, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK