KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja InstytutuDorobek InstytutuPlany zajęć

Instytut Finansów - kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

W dniu 13 grudnia 2017 r. uczniowie z ZSiPO w Nysie pod opieką z Pani Sylwi Turczyn wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez mgr inż. Adrianę Halikowką pracownika Instytutu Finansów PWSZ w Nysie. 

Tematem warsztatów było inwestowanie na giełdzie papierów wartościowych. Każdy z uczestników mógł poczuć się jak prawdziwy makler i zainwestować na wirtualnej giełdzie przygotowanej przez prowadzącą. Poza praktyczną  częścią uczniowie mogli poznać zasady funkcjonowania giełdy i warunków w jakich kształtowana jest cena akcji. Jak zwykle emocji było co nie miara. Każdy inwestr na koniec otrzymał certyfikat, a najlepsi inwestorzy zostali wyróżnieni.

Bardzo dziękujemy uczniom i Pani nauczycielce za wspólną zabawę i zapraszamy w przyszłości.

 Instytut Finansów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2017    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK