KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja InstytutuDorobek InstytutuPlany zajęć

Instytut Finansów - kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Wykład otwarty prof. Mariusza Czekały

„Współczesny rynek kapitałowy w Polsce” to temat wykładu otwartego, który w poniedziałek, 20 stycznia, wygłosi prof. Mariusz Czekała. Wykład odbędzie się w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Ścinawce Średniej, ul. Sikorskiego 34 (Gmina Radków). Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:30.

Wykład jest otwarty, co oznacza, że słuchaczami mogą być wszystkie osoby zainteresowane omawianym tematem – uczniowie, samorządowcy, przedstawiciele biznesu, etc. Organizatorzy przewidzieli 120 miejsc dla słuchaczy.

Swój udział w spotkaniu już zapowiedzieli gimnazjaliści z Radkowa oraz uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych z Bożkowa, Liceum Ogólnokształcącego z Nowej Rudy i Noworudzkiej Szkoły Technicznej.

Organizatorem wykładu otwartego prof. Mariusza Czekały jest Instytut Finansów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

Zapraszamy!

Bartosz Bukała
rzecznik prasowy uczelni

Opublikowano: 14-01-2014

 

 
Instytut Finansów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2017    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK