Kontrast:

Warsztaty dla studentów - aspekty bezpieczeństwa w Nyskiej Energetyce Cieplnej

W ramach współpracy PWSZ w Nysie z Nyską Energetyką Cieplną i w związku z realizacją programu POWER studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne mogli wziąć udział w kolejnych atrakcyjnych warsztatach poszerzających ich umiejętności i doświadczenie na rynku pracy.

Warsztaty on-line przeprowadził mgr inż. Ziemowit Chabiński – kierownik działu elektryki i automatyki NEC-u. Studenci doskonali wiedzę i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa, w tym: bezpieczeństwo zakładu (kontrola dostępu), bezpieczeństwo przeciwpożarowe/przeciwwybuchowe, bezpieczeństwo informatyczne, bezpieczeństwo pracowników, bezpieczeństwo procesu technologicznego, bezpieczeństwo energetyczne (dostaw paliw), bezpieczeństwo energetyczne (zasilanie zakładu) oraz bezpieczeństwo ekologiczne.

Studenci z Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie wykazali się też własnymi pomysłami prezentując plan umieszczenia kamer monitoringu. Dodatkowo Wzbogacili też swoją wiedzę o funkcjonowaniu NEC dzięki wizycie studyjnej, którą poprowadził Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny, Artur Pawlak.
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2021. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik