Kontrast:

Przemysł 4.0 w kontekście automatyzacji, robotyzacji i informatyzacji

Na temat „rewolucji przemysłowej” określanej także jako Przemysł 4.0 w kontekście automatyzacji, robotyzacji i informatyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania jakością w przedsiębiorstwie ONDRStroj A.S. mogli dowiedzieć się uczestnicy spotkania z inż. Pawłem Kmiecikiem - Vedouci UŘJ/QC Manager - szefem działu KJ w ONDRStroj A.S., absolwentem kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w dostarczaniu niestandardowych urządzeń ciśnieniowych dla czeskich i zagranicznych, w tym polskich przedsiębiorstw przemysłowych. Wśród produkowanych wyrobów są wymienniki ciepła, reaktory i kolumny dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetycznego oraz spożywczego. ONDRStroj A.S. wdraża nowoczesne i innowacyjne rozwiązania bazujące na filozofii RP 4.0.

Spotkanie z przedstawicielem czeskiego przedsiębiorstwa odbyło się w Auli PWSZ w Nysie, a mogli w nim uczestniczyć studenci Wydziału Nauk Technicznych przede wszystkim z kierunków zarządzanie i inżynieria produkcji oraz informatyki, jak również studenci z innych kierunków zainteresowanych tematem.

Warto przypomnieć, że Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie – prof. Przemysław Malinowski podpisał umowę o współpracy z firmą Ondřejovická strojírna, a.s. w Zlatych Horach (http://www.ondrstroj.cz/en).

Profil produkcji czeskiej firmy wpisuje się w kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w PWSZ w Nysie. W ramach współpracy istotne jest przede wszystkim wsparcie procesu dydaktycznego poprzez organizację praktyk i staży dla studentów, organizację wizyt studyjnych czy też realizację prac dyplomowych.
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2021. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik