Kontrast:

Psychofizyczne kształtowanie człowieka

Po trzech latach studiów studenci kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka PWSZ w Nysie zdali egzamin dyplomowy składający się z części teoretycznej i praktycznej. Egzamin przeprowadzono w nowej pracowni przygotowania motorycznego, która powstała w zmodernizowanej hali sportowej PWSZ w Nysie przy ul. Głuchołaskiej.

W części teoretycznej studenci losowali pytania z zakresu treningu, psychologii i żywienia. W drugiej części, w strojach sportowych, studenci mieli do zaprezentowania 3 losowo wybrane praktyczne zagadnienia z zakresu treningu. Egzamin przeprowadziła komisja w składzie: prof. Głębocka, dr n. med. i n. o zdr. Roman Palacz, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej, dr n. med. Marta Misiarz, mgr Łukasz Kabelis – Szostakowski i mgr Ewa Szura, Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej. Absolwentom kierunku serdecznie gratulujemy oraz życzymy sukcesów.

Psychofizyczne kształtowanie człowieka to unikatowy w skali kraju kierunek studiów. Wraz ze wzrostem zainteresowania wokół zdrowego stylu życia wynikającego z problemów społecznych związanych z nadwagą i chorobami pokrewnymi, wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowanych trenerów osobistych.

Studenci mają do wyboru specjalności: trener osobisty oraz trener przygotowania motorycznego. Atrakcyjne stypendia (m.in. stypendia mieszkaniowe), bezpłatne zgrupowania sportowe, szkolenia, możliwość wyjazdów za granicę do uczelni partnerskich oraz indywidualne podejście do każdego studenta to atuty kierunku studiów oraz PWSZ w Nysie.

Rekrutacja on-line: www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2021. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik