Kontrast:

Przed świętami oddali krew

Mikołajkowa Zbiórka Krwi cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów, ale także wśród mieszkańców Nysy i służb mundurowych. Nad organizacją wydarzenia czuwali studenci z Koła Naukowego Medycyny Ratunkowej COR. Po szczegółowej rejestracji w budynku Rektoratu, w mobilnym krwiobusie ze specjalistycznym wyposażeniem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu osoby, które chciały wspomóc akcję mogły oddać 450 ml krwi.

Uczestnicy akcji mogli otrzymać posiłek regeneracyjny, studenckie pierniki, ciepłe napoje i prezenty pod choinką. Studencką akcję wsparli: SKN SET PIONT DIET (kierunek dietetyka) SKN ABACULUS (kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji) oraz firmy: Cukry Nyskie, Fotini - Oskar Kocik, Tomart, CRS Ankar.

Mikołajkowa Zbiórka Krwi, była świetną okazją do czynienia dobra. Była to również akcja propagująca ideę oddawania krwi dla potrzebujących ją pacjentów wśród młodych ludzi, znakomita promocja kierunków z zakresu nauk medycznych oraz nauk o zdrowiu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie.

Poniżej galeria zdjęć i filmowe podsumowanie na kanale YouTube:

 
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2021. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik