Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja WydziałuPracownicyPlany zajęćSTUDIA DUALNE - PRACUJ I ZARABIAJ!NOWE SPECJALIZACJE PŁATNY STAŻ W SCHATTDECOR

Wydział Neofilologii - kierunek filologia
- w zakresie filologii angielskiej / filologii germańskiej

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Wyjazd dr Aliny Bryll do CETYS Ensenada w Meksyku

Dr Alina Bryll z Instytutu Neofilologii znalazła się w gronie wybitnych wykładowców i naukowców specjalizujących się w biznesie na tle globalizacji i kultury i reprezentujących uznane uczelnie publiczne i prywatne (m.in. Northern Arizona University, Fairleigh Dickinson University w New Jersey, University of Texas Rio Grande Valley, Arizona State University, University of Utah, The American College of Thesaloniki), którzy zostali zaproszeni do prowadzenia wykładów w ramach dwutygodniowej międzynarodowej szkoły letniej zorganizowanej przez prestiżowy, prywatny uniwersytet CETYS w Ensenadzie (Meksyk, Kalifornia Dolna).

Dr Bryll miała przyjemność przeprowadzić 40-to godzinny kurs z Marketingu Międzynarodowego dla studentów m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Indii, Chin, Niemiec, Austrii i Czech.

International Summer Program to wyjątkowy interdyscyplinarny i globalny program edukacyjno-kulturowy z zakresu biznesu i nauk społecznych przeznaczony dla studentów z pasją do międzynarodowych podróży i  poznawania odmiennych kultur oraz otwartych na zawieranie nowych, globalnych znajomości.

Oprócz wykładów, program szkoły letniej uwzględniał wizyty w  lokalnych przedsiębiorstwach (np. Fenderze produkującym instrumenty muzyczne i wzmacniacze) a także  obfitował w niezapomniane wydarzenia kulturalne i atrakcje turystyczne (winnice Guadalupe Valley, lekcje przyrządzania taco, czy gejzer La Bufadora).

Warto wspomnieć, że Nyscy studenci nie tylko mogą wziąć udział w kolejnej edycji programu  (lato 2020), ale są bardzo gorąco zachęcani do dłuższego pobytu w Meksyku w  renomowanym uniwersytecie CETYS w ramach semestralnej wymiany studenckiej z dofinansowaniem z Erasmusa+. 

 Instytut Neofilologii

Wydział Neofilologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK