Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja WydziałuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Technicznych - informatyka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Studenci informatyki PWSZ w Nysie poznawali tajniki animacji i efektów specjalnych 

Celem szkolenia było wyposażenie studentów Informatyki w praktyczną wiedzę wystarczającą do tworzenia własnych animacji i efektów, takich jak m.in.: trójwymiarowe czołówki, compositing z bluescreenem, korekta i gradacja koloru. Słuchacze poznali zarówno podstawowe jak i bardziej zaawansowane funkcje i narzędzia programu, związane zarówno z post-produkcją obrazu wideo, jak i generowaniem całkowicie oryginalnego materiału (motion-design), takich jak motion tracking, zaawansowane kluczowanie, praca ze skryptami czy puppet tool. Wszystko zostało zilustrowane znakomitymi przykładami najlepszych tego typu produkcji z całego świata. Zajęcia prowadzone były w formie praktycznych warsztatów w pracowni komputerowej PWSZ w Nysie.

Zajęcia ze studentami nyskiej Uczelni prowadził Jerzy Drozda - instruktor Adobe, ekspert branży kreatywnej i IT, który od lat prowadzi na całym świecie szkolenia i wykłady z zakresu animacji, postprodukcji i sztuki filmowej.

Wydział Nauk Technicznych - kierunek informatyka, PWSZ w Nysie © 2019   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK