Kontrast:

Centrum Badawczo-Edukacyjne Konserwacji Zabytków
PWSZ w Nysie

Badania Edukacja Usługi Partnerzy

Warsztaty archeologiczne, organizowane w Łambinowicach przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych, realizowane pod hasłem Wakacje z archeologią, odbędą się w sobotę, 20. sierpnia br. w godz. 9:00-12:00 na terenie parku przy budynku Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.

Do udziału we wspólnych poszukiwaniach śladów przeszłości zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z technikami pracy archeologów i wykorzystywanymi przez nich narzędziami, spróbować swoich sił przy pracy w wykopie archeologicznym czy nauczyć się korzystania z wykrywacza metalu.

Dołącz do nas, jeśli chcesz:
• poznać ludzi z pasją,
• zobaczyć, co już odkryliśmy pod ziemią i jak o to zadbaliśmy,
• przekonać się, po co archeologom tachimetr, dron, łopata i... sznurek,
• nauczyć się korzystać z wykrywacza metalu,
• popracować w wykopie archeologicznym,
• ciekawie spędzić czas

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Badawczo-Edukacyjne Konserwacji Zabytków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK